Cześć!

Nazywam się Szymon Kasolik i jestem fotografem ślubnym. Prowadzę podcast Fotograficznie Rzecz Biorąc, w którym usłyszysz najlepszych fotografów z Polski oraz luźne fotograficzne tematy.

Jako, że jestem człowiekiem, który nie potrafi usiedzieć na miejscu i poświęcić się tylko jednej rzeczy, tworzę też treści na YouTube, bloga i Instagrama. Wszystkie te treści skupiam w jednym miejscu, w którym właśnie się znalazłeś, a zatem rozgość się!

Wszystko zaczęło się od stworzenia podcastu. Moim zamysłem była chęć inspirowania innych fotografów, wskazywania im drogi, a czasem wyciągania z fotograficznych dołków. Jak się okazało po jakimś czasie i wielu wiadomościach, podcast faktycznie spełnia taką funkcję.

Świetnie się też czuję w komunikowaniu z ludźmi, dlatego uwielbiam prowadzić warsztaty. Mam za sobą dwie edycje autorskich spotkań i nie mogę się doczekać na kolejne.

Od jakieś czasu działam też na YouTube i w tej formie również czuję się bardzo swobodnie. Po raz kolejny przemycam tam wiedzę na temat fotografii. Zawsze jednak chcę dać cząstkę siebie, zwłaszcza, że fotografia to bardzo rozległy temat, zahaczający m.in. o tematy psychologiczne i socjologiczne.

Kocham sport, spacery po lesie, gotować i muzykę. Wolny czas poświęcam na wychowanie mojej labradorki Oriny, która jest podobno sporą atrakcją w mojej twórczości. Wcale się nie dziwię!

To wszystko brzmi, jak bardzo wiele zajęć, co? Faktycznie tak jest! Ta ilość ratuje mnie przed nudą, wypaleniem i ciągle pcha w kolejne, nowe rzeczy. Jasne, czasem trzeba coś zacząć, żeby przekonać się, ze to nie dla mnie, jednak jak na razie podcast, YouTube, blog i Instagram sprawiają mi ogrom frajdy.

Mam ciągle otwartą głowę na nowe rzeczy, jednak pamiętam, że podcast ma swoich fanów i stałych słuchaczy, dlatego staram się publikować nowy odcinek w każdy czwartek. Na Instagramie pilnuję, by pojawiły się mniej więcej 3 posty w tygodniu, natomiast na YouTube wypuszczam odcinek raz na dwa tygodnie.

Jeśli zostaniesz tutaj na dłużej moje serducho będzie bardzo szczęśliwe i urośnie o kilka milimetrów. Pamiętaj, że jeszcze świetnie jest być aktywnym! To zawsze daje mi kopa do działania, bo wiem, że moje treści do kogoś trafiają.

Dlatego wpadnij na grupę na Facebooku, dodawaj komentarze do odcinków podcastu, zostawiaj serducha na Instagramie i subskrybuj mój kanał!

Do zobaczenia z aparatem w dłoni!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35