Jestem fotografem ślubnym od 8 lat. Przez te wszystkie lata zdążyłem wyrwać sobie sporo włosów z głowy, śmiać się do łez, mieć tego wszystkiego serdecznie dosyć, wzruszać się i rebrandigować ślubną markę. Nadal jednak przez większość sobót w roku trzymam w rękach aparat i fotografuję śluby.

Rok temu poprowadziłem swoje pierwsze warsztaty dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w świecie fotografii ślubnej. Warsztaty mają jednak to do siebie, że jest w jeden dzień do Twojej głowy zostaje wrzuconych mnóstwo informacji, które:
a) ciężko jest przetrawić,
b) ulatniają się zaskakująco szybko.

Stąd pomysł na tego ebooka, którego możesz czytać w swoim tempie i do którego możesz wracać, kiedy tylko chcesz. Mam nadzieję, że będzie on dla Ciebie dawką potężnej inspiracji i Twoja fotografia ślubna nabierze rozpędu.

Czego możesz spodziewać się po tym ebooku?

Odpowie on szeroko na pytanie: jak zostać fotografem ślubnym. Przeprowadzę Cię przez trzy etapy: Chcę zostać fotografem ślubnym, jestem fotografem ślubnym, chcę być lepszym fotografem ślubnym.

Etap 1:
– zakładanie działalności, umowa z klientem, rozmowa z klientem, tworzenie portfolio, zdobywanie zleceń, inwestycje, wycena, Twoje zdjęcia w sieci.

ETAP 2:
– reportaż ślubny od A do Z, przygotowanie do pracy, kadry „must have”, savoir vivre naszej pracy, jak przełamywać monotonię, praca z lampami błyskowymi, sesja w dniu ślubu.

ETAP 3:
– Selekcja zdjęć, układanie historii dla Par, obróbka, backup, komunikacja z Parą w dalszym etapie.

W ebooku znajdą się też treści jak np. podstawowa umowa czy checklista przed każdym reportażem.

Chcesz być na bieżąco z tym, co tu się dzieje?

ZAPISZ SIĘ!