Blog

#25 – Magdalena Russocka

13 czerwca 2019, Author: Szymon Kasolik

Magdalena Russocka – przygodę z aparatem zaczęła w wieku 50 lat, gdy dostała na urodziny aparat. Dziś jej zdjęcia znalazły się na ponad 150 okładkach książek. Jak sama Magda mówi: to kwintesencja jej twórczości. Jej zdjęcia to narracyjne opowieści przenoszące nas w XVIII i XIX w.

Magdalena-Russocka

fot. Natasza Fiedotjew

W rozmowie m.in. o:

Zdjęciach na okładki książek | O opowiadaniu przedmiotami | Jak nauczyć się fotografii po 50-tce i czy było łatwo?


Poczęstuj się linkiem

www: magdalenarussocka.com

Insta: @magdalena_russocka

Fb:  Magdalena Russocka Photoworks,

500 px: magdaruss


Jak i gdzie słuchać podcastu?

Pamiętaj, że podcastu możesz też słuchać na swoim smartfonie.  Wrzuć w Google Play hasło podcast i wybierz najwygodniejszą aplikację dla Ciebie. 

Możesz słuchać też na

Youtube | iTunes | Spotify |

Odwiedź mnie na Instagramie: @szymon_mowi_pstryk

Kogo chcesz usłyszeć w kolejnym odcinku? Napisz!


Mój dzisiejszy gość został fotografem, gdy na swoje 50 urodziny dostała aparat… Swój styl sama określa jako emocjonalny i narracyjny. Swoimi zdjęciami chce opowiadać i wysyłać wiadomość. Magdalena Russocka jest moim gościem, witam!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35