Blog

#6 – Joanna Wizmur

11 grudnia 2018, Author: Szymon Kasolik

Joanna Wizmur – fotografka ludzi i muzyki, bo tak specyficznie nazywa swoją fotografię koncertową. Niezwykle wyważona, spokojna i stonowana fotografia Joanny zachęciła mnie do rozmowy z nią o muzyce, podejściu do fotografowanych i systemie pracy.

joanna-wizmur

O czym rozmawiamy? 

– Jak fotografuje się muzyków?

– O specyficznych, stonowanych kolorach Joanny.

-W jaki sposób dostać się na backstage?

– Jak Joanna tworzy swoje naturalne portrety.


www: joannawizmur.com

Fb: joannawizmurphotography

Instagram: joannawizmur


Pamiętaj, że podcastu możesz też słuchać na swoim smartfonie.  Wrzuć w Google Play hasło podcast i wybierz najwygodniejszą aplikację dla Ciebie. 

Możesz słuchać też na iTunesie oraz Spotify.

Odwiedź mnie na Instagramie: @szymon_mowi_pstryk

Kogo chcesz usłyszeć w kolejnym odcinku? Napisz!


Kilka zdjęć autorstwa Joanny Wizmur:

joanna-wizmur

joanna-wizmur

 

joanna-wizmur joanna-wizmur

joanna-wizmur

joanna-wizmur

joanna-wizmur

 


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35