Blog

#4 – Jakub Bodys

29 listopada 2018, Author: Szymon Kasolik

Jakub Bodys – reportaż, koncert portret.  W tych dziedzinach Kuba czuje się jak ryba w wodzie i w tych dziedzinach osiąga już sukcesy. Mimo młodego wieku, warsztatuje i współpracuje z prasą i organizatorami koncertów. Ten młody twórca zapowiada się bardzo obiecująco, dlatego chciałem z nim koniecznie porozmawiać.

jakub-bodys

fot. Piotrek Radecki

 

A o czym rozmawiamy? 

– O ukierunkowaniu się w fotografii,

– O tym jak pracuje się w “fosie”

– Czy te trzy dziedziny fotografii się łączą?

– Czy do trzech typów fotografii trzeba trzech Bodysów?


www: www.jakubodys.com

Fb: jakubodys.com

Instagram: @jakubodys


Pamiętaj, że podcastu możesz też słuchać na swoim smartfonie.  Wrzuć w Google Play hasło podcast i wybierz najwygodniejszą aplikację dla Ciebie. 

Możesz słuchać też na iTunesie oraz Spotify.

Odwiedź mnie na Instagramie: @szymon_mowi_pstryk

Kogo chcesz usłyszeć w kolejnym odcinku? Napisz!


Kilka zdjęć autorstwa Jakuba Bodysa.

 

jakub-bodys

jakub-bodys

jakub-bodys

jakub-bodys jakub-bodys jakub-bodys


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/gorowicz/fotograficznierzeczbiorac.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35